تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۲
بازدید فرماندار شهرستان کوار از روستاهای بخش طسوج
بازدید فرماندار شهرستان کوار از روستاهای بخش طسوج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان بمنظور بررسی مسائل و مشکلات برخی از روستاهای بخش طسوج صبح روز شنبه 8 دیماه در این بخش حضور یافتند و از روستاهای فتح آباد،محمود آباد سه دانگ، دره عسلویه و باغان بازدید بعمل آوردند و مسائل موجود را بررسی کردند.

در این بازدید ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،زارع بخشدار طسوج و تنی چند از مسئولین فرماندار شهرستان را همراهی نمودند.

فتح آباد

این بازدید پیرامون ساماندهی دامداریهای موجود در روستا و نیز بررسی مشکلات آب آشامیدنی روستا به انجام رسید که بنا شد پیگیریها بصورت ویژه به انجام رسد. همچنین بازدید میدانی از روستا توسط مسئولین استانی از دیگر تصمیمات اخذ شده طی این بازدید بوده است.

باغان:

از جمله مواردی که در این روستا مورد بازدید ، بحث و تبادل نظر قرار گرفت  می توان به احداث زمین چمن طبیعی، جداول آب روستا و کانال کشی جداول آب در محدوده روستا اشاره نمود.

محمودآباد سه دانگ

مجموعه ورزشی چند منظوره این روستا با مشارکت اهالی احداث گردیده که بمنظور تکمیل و بهره برداری نیازمند تخصیص اعتبار است و در این بازدید که در راستای برگزاری جلسه با مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس طی هفته گذشته صورت پذیرفت بنا بر این شد تا با اعطاء کد پروژه نیمه تمام ، تقاضای تامین اعتبار گردد.

دره عسلویه

در این بازدید آغاز طرح مطالعاتی و نقشه برداری اجرای طرح آبخوان (طرح آبخیزداری )؛طرح نقشه برداری و عملیات اجرایی مسیر سیلاب درون روستا جهت هدایت آبهای سطحی؛تعیین تکلیف اراضی موجود در طرح هادی جهت واگذاری به روستاییان؛اجرای عملیات تعویض شبکه خط انتقال آب آشامیدنی روستا از مخزن اصلی به روستا به متراژ یک کیلومتر؛خاکبرداری خروجی پل زیرگذر درون روستا و احداث جان پناه پل؛ پیگیری جهت بازسازی مدرسه روستا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

منبع : فرمانداری شهرستان کوار
70515