تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۴
پیگیری روند آغاز بهره برداری از مرکز مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در شهرستان کوار در دیدار با معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پیگیری روند آغاز بهره برداری از مرکز مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در شهرستان کوار در دیدار با معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان به همراه ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شمس نیا رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان و افشار مدیر دانشگاه علمی و کاربردی بمنظور پیگیری روند بهره برداری از مرکز مهارتی و حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کوار با شمس معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز دیدار نمودند.

کاظمی فرماندار شهرستان با بیان این نکته که آموزش زیر بنای نظام اداری ما است ،گفت: بر آموزش تاکید اساسی دارم و با بهره گیری از کلیه امکانات محلی کمک خواهیم نمود تا این مرکز هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز که بعنوان مرکز مهارتی و حرفه ای حنوب کشور قلمداد خواهد شد علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانشگاه خواهیم توانست از ظرفیت آن برای برگزاری سایر دوره ها و سایر اقشار نیز بهره برد ، بنابراین زمینه ای مناسب برای اعتلا سطح شهرستان بحساب می آید.

معاون آموزشی دانشگاه نیز خاطر نشان ساخت: اولویت اصلی را بر تجهیز سیستم داخلی و امکانات آموزشی بگذاریم تا بتوانیم انشاءالله در دهه فجر آن را به بهره برداری برسانیم.

در این دیدار شمس نیا رئیس شبکه بهداشت و افشار مدیر دانشگاه گزارشی از اقداماتی که تاکنون در راستای راه اندازی این مرکز به انجام رسیده است را ارائه دادند.

منبع : فرمانداری شهرستان کوار
70516